Olejek konopny 30% CBG

521,55 z VAT

Olej CBG z konopi siewnych, najwyższej jakości, w pełni naturalny. Pełne spektrum roślinnych kannabinoidów śladowych: CBGA, najważniejsze z nich to: CBC, CBD i CBN, oraz terpenoidy i flawonoidy.

Stężenie kannabigerolu wynosi 30%, butelka 10ml zawiera minimum 3000mg CBG.

100% legalny!
100% naturalny!
Dostępny bez recepty!

x


Podziel się

Właściwości kannabigerolu (CBG)

CBG czyli kannabigerol to legalna i najważniejsza substancja aktywna medycznej marihuany oraz konopi, o bardzo szerokim spektrum działania. Spośród około 480 substancji wykrytych w konopiach CBG posiada najsilniejsze właściwości zdrowotne. Olejek konopny CBG nie jest psychoaktywny i może być stosowany jako wszechstronny środek terapeutyczny bez obaw o zmiany świadomości. kannabigerol (CBG) w przeciwieństwie do THC nie powoduje skutków ubocznych i nie uzależnia. Udowodniono naukowo, że związek ten posiada szereg pozytywnych właściwości pomocnych w procesie zdrowienia organizmów.

CBG to całkowicie bezpieczny składnik konopi, który naśladuje działanie substancji naturalnie występujących w ludzkim organizmie. Substancje o podobnym działaniu i strukturze chemicznej można znaleźć np. w mleku matki.

Właściwości kwasu kannabigerolowego(CBGA)

CBGA jest prekursorem CBG, który posiada odrębne właściwości terapeutyczne. Kwas kannabigerolowy(CBGA) charakteryzuje się zbliżoną strukturą chemiczną do THC, ale podobnie jak kannabigerol nie wykazuje skutków ubocznych, nie odurza i nie uzależnia oraz jest całkowicie legalny. Głównymi cechami surowego CBGA są silne właściwości zdrowotne i lepsza przyswajalność w postaci kwasu. Kombinacja CBG i CBGA oraz pozostałych kannabinoidów i terpenów zapewnia efekt synergii, uwydatniając i potęgując działanie oleju z konopii, szczególnie w przypadku gdy potrzeby jest silniejszy efekt farmaceutyczny.

Składniki: olej konopny, ekstrakt z konopi włóknistych
Pojemność: 10ml, minimum 3000mg naturalnego CBG
Przykład dawkowania: 1-3 krople 3x dziennie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z daleka od światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 3 miesięcy. Intensywnie wstrząsnąć przed użyciem. Termin przydatności do spożycia znajduje się na etykiecie produktu.

Oryginalny i certyfikowany produkt!

Informacje dodatkowe
Waga 0.00039 kg
Stężenie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olejek konopny 30% CBG”