Hemp Forever

Specjalizujemy się w produkcji oleju konopnego CBD. Swoje produkty dostarczamy dla wielu polskich i zagranicznych sklepów oraz marek.

Jesteśmy ludźmi z wiedzą i pasją, każdy jest inny i w tym wyjątkowy, razem tworzymy zespół który nie oprze się wyzwaniom. Bacznie obserwujemy zmieniające się warunki rynkowe i co raz większe zainteresowanie „światem konopnym”.

W naszej działalności postawiliśmy na JAKOŚĆ, ZAUFANIE I WIEDZĘ

„Bo w konopiach oleum się znajduje, przez co i w głowie jedzącemu go przybywa”

– Jan Zagłoba Źródło: Potop, t. V, rozdz. II,

W Hemp Forever starannie dobieramy Partnerów do współpracy, cenimy jakość i opinię rynkową. Współpracują z nami firmy profesjonalne, rzetelne i uczciwe.

Najwyższa jakość

Nasze produkty wytwarzane są w warunkach laboratoryjnych zachowujących najwyższe standardy jakości. Naszym klientom dajemy pewność że produkt jest zbadany i 100% legalny.

Laboratoryjne badania

Każda przetworzona partia produktów przechodzi liczne badania wewnętrzne oraz analizy wyspecjalizowanych laboratoriów zewnętrznych z którymi współpracujemy na stałe.

Świadomi klienci

Nasi klienci to osoby świadome i wymagające, ceniące sobie wysoką jakość, skład i pochodzenie surowców z których przygotowywane są produkty które konsumują.

Sprawdzone źródło pochodzenia

Dbamy o naszych klientów, dlatego dajemy im pewność co do jakości produktów i źródła pochodzenia ich surowców , na naszej stronie znajdziesz listę firm współpracujących z Nami.

Hemp Forever

Jeśli szukasz produktów najwyższej jakości i skuteczności, to jesteś na dobrej stronie!

Wszystkie produkty